Power Blog

Firmowa impreza świąteczna czy karnawałowa?

Czy barszczyk z krokietem czy karp w galarecie Pogoda za oknem już uświadamia nas, że to co dobre i ciepłe już za nami i zaczynamy kolejny etap roku, czyli pogoda w kratkę i spóźnionych drogowców. Agencje eventowe w tym czasie zaczynają pracę nad imprezami zamykającymi rok łącząc je z okresem świątecznym jaki przypada w grudniu....
Read More

Szybka integracja zespołów w 2023

Firmowy Express – gra miejska stylizowana na popularne programy telewizyjne w których celebryci przemierzają nieznane zakątki świata i wykonują różnego rodzaju zadania. Główną zaletą  i największym zaskoczeniem na samym początku jest fakt zabrania uczestnikom telefonów komórkowych. Program można wykonywać w dowolnym miejscu mieście, górach, lesie. W program wplatane są lokalne atrakcje jako punkty na trasie...
Read More

PowerEvents i NBA razem we Wrocławiu

W ubiegłym tygodniu odbył się po raz pierwszy w Polsce Camp NBA Basketball Without Borders. Skierowany do młodych obiecujących zawodników z całej Europy, którzy mieli okazję zaprezentować się przed scoutami i trenerami z najpopularniejszej ligi koszykarskiej świata. Trwające tydzień wydarzenie odbyło się na terenie obiektu WKK Wrocław. Agencja PowerEvents została wybrana na lokalnego DMC, który...
Read More

Dokąd zmierzają eventy firmowe?

Jak pandemia, wojna, inflacja wpłynęły na branżę Mice i jak wygląda ona obecnie. Ten zbliża się do końca Mamy 2023 rok, wakacje za nami, czyli branżowo można powiedzieć, że pierwsza część sezonu za nami. Z pewnością pisanie po raz kolejny o pandemii tym bardziej z perspektywy człowieka funkcjonującego w branży, którą najbardziej dotknął tamten okres,...
Read More

Impreza Karnawałowa w Firmie

Zabawa w nowym wydaniu Nie ma lepszej motywacji dla pracowników jak rozpoczęcie nowego roku od dobrej imprezy karnawałowej. Ten rodzaj imprez bardzo mocno się rozwijał i był często zamiennikiem do imprez świątecznych, ale ostatnie lata przerwały tą tendencje. Jednak rok 2023 już pokazał, że zainteresowanie tym tematem powoli wraca. Nowy rok będzie odpowiedzią czy było...
Read More

Czy wyjazd integracyjny wpływa na satysfakcje z pracy?

Wyjazd integracyjny, satysfakcja, integracja Wyjazd integracyjny to czas, na który czekają wszyscy pracownicy, niezależnie od wieku, płci czy stażuwszystkim z imprezą wieczorną, oczywiście bogatą w trunki i wspaniałości na stole. Zwykletowarzyszy im też element szkoleniowy, który stanowi główną część całego wydarzenia. W końcudobrze by było, aby przy okazji się czegoś nauczyć. Niewątpliwie jednak wyjazdy służą...
Read More

Wpływ pandemii na branżę eventową i postrzeganie jej przez potencjalnych Klientów.

Pandemia Covid-19 przyszła niespodziewanie i dotknęła wszystkich przedsiębiorców bez jakiegokolwiek wyjątku. Niemniej jednak wśród nich znalazły się branże, których obostrzenia wprowadzane przez krajowe czy międzynarodowe władze nie dotknęły tak bardzo jak branżę eventową. Restrykcje związane z zakazem zgromadzeń publicznych uniemożliwiły całkowicie prowadzenie biznesu związanego z organizacją eventów. Minęło trochę czasu zanim agencje eventowe nauczyły działać...
Read More

Różne oblicza strefy chillout

Stylowe, nowoczesne strefy chillout to w ostatnim czasie modny element każdego eventu. W zależności od wybranych mebli czy dodatków ta przestrzeń może stanowić bardziej lub mniej oficjalną część spotkania.
Read More

Branża eventowa po Covid-19

Wkraczając w kolejny miesiąc kryzysu Covid-19, wiele dyskusji w branży eventowej uwydatnia potrzebę rozszerzenia możliwości rozwiązań poprzez wirtualne wydarzenia i spotkania.
Read More

Motywacja do działania – jak to wygląda w branży eventowej?

Nie od dziś wiadomo, że odpowiednia motywacja pracowników ma ogromny wpływ na to, jak wykonują oni swoją pracę. Nie znam osoby, niezależnie od tego na jakim stanowisku aktualnie się znajduje, która nie miałaby kryzysu w ogólnym pojęciu motywacji do działania.
Read More

Narzędzia Event Managera

Odpowiedź na pytanie „jakimi narzędziami pracuje event manager?” wydaje się być banalnie prosta – laptop oraz telefon komórkowy. Zgadza się, jednak jest to jedynie wierzchołek góry lodowej.
Read More

Szalony czerwiec w PowerEvents

Miesiąc czerwiec był bardzo intensywny dla agencji PowerEvents. Zorganizowali łącznie 16 wydarzeń dla stałych jak i nowych Klientów.
Read More

Żółtodziób i jego przemyślenia

Wybierając zawód dla siebie, głównie kierujemy się swoimi zainteresowaniami oraz wysokością zarobków. Coraz częściej jednak zdarza się, że chcemy sięgać dalej, stawiać sobie wyzwania, poszerzać swoje horyzonty i rozwijać umiejętności na nowych płaszczyznach.
Read More

Event jako inwestycja w pracownika

Największym dobrem każdej firmy są lojalni i zaangażowani pracownicy. Najlepsze produkty i usługi nie powstaną bez tych, którzy je stworzą. Oczywiście wszystko może być wykonane profesjonalnie i dokładnie, ale przecież bez rozwoju i inwestycji nie można być liderem. Chcąc być zawsze w czołówce, niezbędna jest grupa tych, którzy dają więcej niż tylko rzetelne wykonanie swoich obowiązków.
Read More

Meetings Week Poland 2019

W terminie 20-22 marca br. odbyła się siódma już edycja Meetings Week Poland – cyklu spotkań edukacyjnych i promocyjnych branży MICE.
Read More

Kto ważniejszy: Pracownik czy Klient?

Nie od dziś wiadomo, że eventy dla tych dwóch grup bardzo często różnią się od siebie. Pracownik otrzymuje przecież pensję a Klient to najwyższe dobro, które dokłada się to tego wynagrodzenia. W związku z tym pracodawcy nie przykładają wielkiej wagi do jakości wydarzeń dla swoich podwładnych. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich firm, które mają swoją...
Read More

Podsumowanie roku 2018

Cała branża Mice z pewnością może potwierdzić, że rok 2018 był bardzo dobry, żeby nie powiedzieć wyśmienity. Pierwsze pojawiające się różnego rodzaju wyniki i podsumowania właśnie o tym świadczą.
Read More

Czy grozi nam nuda na eventach? Czy może wszystko już było?

Różnorodność ofert firm zajmujących się organizacją eventów jest ogromna. Czy jednak nie mamy wrażenia, że prawie wszystko już było? Czym można jeszcze zaciekawić, zaskoczyć? Co jeszcze możemy zrobić? Wiadomo, dużo także zależy od budżetu, ale czy zawsze budżet musi być ogromny, żeby zrobić coś fajnego?
Read More

Nowe technologie zdominowały eventy plenerowe 2018

Z początkiem każdego roku agencje eventowe zaczynają myśleć o tym, jakimi atrakcjami zaskoczyć swoich Klientów podczas pikników firmowych. Z każdym kolejnym przejawem wiosny „ból głowy” jest większy. Każde pierwsze zapytanie o ofertę, przyspiesza prace nad konkretnymi koncepcjami plenerów.
Read More

Aleksandra Grzanka, Manager Zarządzający w naszej agencji, o pracy w event managemencie

Jak wygląda praca w event managemencie? Z „czym tę branżę się je”? Czy naprawdę cierpi się na wieczny niedoczas, czy jednak w nawale pracy da się wyszarpać chwilę dla siebie? Oto cienie i blaski (z przewagą tych drugich) pracy na stanowisku event managera oczami Oli Grzanki, naszego agencyjnego Managera Zarządzającego, opublikowane na portalu NowyMarketing.pl.
Read More

Przychodzi nowy pracownik do agencji eventowej… czyli blaski i cienie początków pracy w branży

Praca event managera to w pewnym sensie etat jak każdy inny. Ale dla osoby, która dostaje pierwszy angaż w tym zawodzie, może być to prawdziwy Armagedon. Bo nie dość, że tempo dziejących się dookoła rzeczy przyprawia o zadyszkę, to na dodatek wszystko potrafi wywrócić się do góry nogami w najmniej spodziewanym momencie.
Read More

Jak wybrać dobrą agencję eventową?

Od kilku lat branża eventowa przeżywa prawdziwe oblężenie. Wyjazdy pracownicze, koncerty, imprezy plenerowe – takich wydarzeń w kalendarzach eventowych co roku przybywa, podobnie zresztą jak firm zajmujących się ich organizacją. Ale aby być w pełni zadowolonym z takiej imprezy, jej przygotowanie warto powierzyć profesjonalistom. Czym więc kierować się w wyborze agencji eventowej?
Read More

Jeden dzień z życia event managera

Dzień eventu. Ten jeden jedyny, kiedy czas biegnie jak szalony, a Ty jesteś w 5 miejscach jednocześnie – głową, a porywach też ciałem. Tak właśnie wygląda dzień z życia osoby pracującej w event managemencie: szybko, ale i ciekawie. O ile ktoś lubi zawód z pogranicza wiecznego niedoczasu, pełnych obrotach i potężnej dawki adrenaliny. Takiej, bez...
Read More

Jubileusz 10-lecia PowerEvents! Wywiad z Pawłem Haberką – CEO agencji dla OOH Magazine

Agencja eventowa PowerEvents w 2017 roku obchodziła swój jubileusz 10-lecia działalności na rynku. Jest to okazja do podsumowań i prezentacji planów na kolejne lata. Z tej okazji rozmawialiśmy z właścicielem firmy Pawłem Haberką, o tym jak wspomina ten okres.
Read More

25 nowych klientów w PowerEvents!

Rok 2017 to dla agencji PowerEvents bardzo owocny czas zakończony sukcesem w postaci 25 nowych klientów. Przez 12 miesięcy agencja pracowała na wysokich obrotach, tworząc nowe scenariusze imprez i wyznaczając nowe trendy w organizacji wydarzeń firmowych.
Read More

Przepis na dobry event. Jak zorganizować udaną imprezę

Masowy event, który poruszy tłumy, lub kameralne przyjęcie dla pracowników firmy – na taką imprezę jest wiele ciekawych pomysłów. Jednak dobry koncept to za mało! Udany event – czy to firmowy, czy masowy – jest jak system naczyń połączonych. Tylko właściwe współdziałanie wszystkich elementów jest gwarantem powodzenia i tym samym pozytywnych opinii uczestników imprezy.
Read More

Pracowite lato w PowerEvents, czyli trzy imprezy integracyjne dla firm

Wakacyjny gorący okres w pełni, więc nie próżnujemy. Dowodem na to są trzy ciekawe duże imprezy, jakie zorganizowaliśmy dla naszych klientów w ostatnim czasie.
Read More
powerevents, adopcja kameleona lamparciego, kameleon lamparci, event, kameleon, wrocławskie zoo, zoo we wrocławiu

Kameleon Leon nowym członkiem PowerEvents

W niedzielę 25 czerwca, w samo południe we wrocławskim zoo odbyła się wyjątkowa impreza: inaugracja przejęcia symbolicznej opieki nad jednym z najmniejszych jego mieszkańców. Oto wrocławska firma PowerEvents adoptowała kameleona lamparciego – przedstawiciela endemicznego i zagrożonego wyginięciem gatunku z Madagaskaru. Tego dnia przewidziano symboliczne przecięcie wstęgi, nadanie imienia oraz niespodzianki dla dzieci. To szczególne wydarzenie...
Read More

Sezon piknikowy dla firm czas zacząć – mały poradnik

Najbliższe miesiące to czas, kiedy firmy co rusz organizują specjalne pikniki firmowe dla swoich pracowników i ich rodzin. Na co powinny zwrócić uwagę, organizując tego typu wydarzenie bez pomocy zewnętrznych agencji eventowych?
Read More

Premiera: Škoda Kodiaq

Wyjątkowe wydarzenie firmowe dla wyjątkowego klienta Na początku marca odbyła się wyjątkowa premiera nowego SUV-a marki Škoda – Kodiaq. Samochód ten to wyjątkowy model w dorobku producenta: to bowiem pierwszy duży, 7-osobowy SUV tej marki. Wydarzenie musiało być więc równie wyjątkowe, jak samo auto. Dlatego jego organizację powierzono agencji PowerEvents. Klimat dostosowany do tematyki wydarzenia...
Read More

InstaMeet Emotions. Spacer pełen emocji

Jak nietypowo i atrakcyjnie pokazać światu rodzinne miasto? To proste: oczami jego mieszkańców. Bo to właśnie oni znają je najlepiej i mogą pokazać w fotograficznym kadrze jego najbardziej i – o ile nie przede wszystkim – te mniej znane zakątki czy miejsca.
Read More

Eventy z (dobrą) mocą. 10 wyjątkowych imprez na 10-lecie działalności PowerEvents

10 lat działalności na wymagającym rynku eventów robi wrażenie. Dlatego z okazji dekady istnienia wrocławska agencja PowerEvents przygotowała cykl wydarzeń dla uczczenia tego wyjątkowego jubileuszu.
Read More

Przygoda życia made in USA

Wszystko zaczęło się od projektu eventu dla przedstawicieli managementu jednej ze spółek grupy kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A. Miała to być impreza w prawdziwie amerykańskim stylu, dlatego jej motywem przewodnim była słynna droga Route 66 biegnąca od jednego do drugiego wybrzeża Stanów Zjednoczonych.
Read More

KONKURS ŚWIĄTECZNY!

Święta kojarzą nam się z rodziną, odpoczynkiem, wspólną kolacją oraz PREZENTAMI! No właśnie.. prezenty
Read More