PowerEvents i NBA razem we Wrocławiu

W ubiegłym tygodniu odbył się po raz pierwszy w Polsce Camp NBA Basketball Without Borders. Skierowany do młodych obiecujących zawodników z całej Europy, którzy mieli okazję zaprezentować się przed scoutami i trenerami z najpopularniejszej ligi koszykarskiej świata. Trwające tydzień wydarzenie odbyło się na terenie obiektu WKK Wrocław.

Agencja PowerEvents została wybrana na lokalnego DMC, który wspierał działania NBA w porozumieniu z PZKosz. Cały proces zajął kilka miesięcy, gdzie zaplanowana została niemal każda godzina pobytu uczestników Campu. Ze strony NBA przybyło ponad 70 osób, wielu z nich odwiedziło Polskę po raz pierwszy. Niewątpliwie jednym z najbardziej oczekiwanych gości na wydarzeniu był Jeremy Sochan, obecnie jedyny grający Polak w tej lidze.

W wielkim finale został rozegrany mecz pomiędzy najlepszymi zawodnikami. Zostały również wręczone nagrody i wyróżnienia dla najbardziej obiecujących zawodników. Mają oni realną szansę na zaistnienie w przyszłości na parkietach NBA. Uczestnicy poza grą i treningami, mieli okazję odwiedzić kilka ciekawych miejsc na terenie województwa. Całość współpracy została bardzo pozytywnie oceniona przez przedstawicieli NBA. W podziękowaniu agencja otrzymała pamiątkową koszulkę z podpisami wszystkich pracowników NBA obecnych na wydarzeniu.

Leave a Reply

fapjunk