Organizacja pikników firmowych

Planujesz organizację pikniku firmowego? Szukasz doświadczonej firmy, która zapewni Ci kompleksową obsługę? Skorzystaj z usług naszej agencji! Specjalizujemy się w organizacji wydarzeń firmowych, w tym pikników, które pozostawiają niezapomniane wrażenia.

Organizacja pikników firmowych to świetna okazja, aby umocnić więzi pomiędzy pracownikami, zrelaksować się i wzmocnić ducha zespołu. Dlatego coraz więcej firm decyduje się na zorganizowanie takiego wydarzenia dla swoich pracowników.

Nasza firma oferuje kompleksową organizację pikników firmowych, dzięki czemu Ty i Twoi pracownicy będziecie mogli spędzić czas na świeżym powietrzu w przyjemnej atmosferze. Zajmujemy się wszystkim, co potrzebne do zorganizowania udanego pikniku – od wyboru miejsca i przygotowania atrakcji, po zaopatrzenie w jedzenie i napoje.

Wybierzemy dla Ciebie idealne miejsce na piknik firmowy, uwzględniając Wasze potrzeby i oczekiwania. Będzie to miejsce, które zapewni Wam nie tylko komfort, ale także dostęp do różnorodnych atrakcji. Nasza firma oferuje także profesjonalne cateringi, które zaspokoją gusta każdego gościa. Bardzo często organizujemy pikniki również na terenach zielonych bezpośrednio przy firmie. Niemal każdy teren da się zaadoptować na przeprowadzenie tego rodzaju eventu.

Bardzo często realizujemy pikniki w formie imprez rodzinnych. Nieodzownym elementem jest zwiedzanie zakładu pracy, gdzie rodzice mogą pokazać swoim dzieciom jak pracują. Każda tego typu impreza plenerowa charakteryzuje się dużą ilości kolorów i uśmiechu.

W ramach naszej oferty przygotujemy dla Ciebie wiele atrakcji, które umilą czas spędzony na pikniku. Zorganizujemy gry i zabawy dla dzieci oraz dorosłych, a także zapewnimy oprawę muzyczną i artystyczną. Nasze atrakcje na pewno nie pozwolą na nudę i sprawią, że piknik firmowy będzie niezapomnianym wydarzeniem dla wszystkich uczestników.

Pikniki tematyczne są najlepszym rozwiązaniem kiedy te wydarzenia odbywają się cyklicznie. Pozwala to na świeże spojrzenie i proponowanie różnych atrakcji w zależności od motywu przewodniego. W roku olimpijskim najczęściej organizowane są właśnie pikniki w tym temacie. Mamy wtedy wiele atrakcji sportowych. W ostatnich latach jednym z najpopularniejszych tematów przewodnich eventów piknikowych jest motyw superboharterów nawiązujących do postaci Marvel i DC.

Profesjonalna organizacja pikniku to nie tylko kolorowe atrakcje i fajny temat przewodni. Jednym z najczęściej popełnianych błędów jest niewłaściwy dobór cateringu i zaplecza do ilości osób. Przez co bardzo często tworzą się mega kolejki co ma duży wpływ na odbiór samego wydarzenia. Dzięki naszemu doświadczeniu możemy zagwarantować, że takie sytuacje nie będą miały miejsca na Twoim pikniku.

Na swoim koncie mamy około 500 zrealizowanych pikników w tym jeden z największych pikników firmowych jaki się odbył w Polsce. Uczestniczyło w nim ponad 25 000 osób. Nasze standardowe realizacje są na kilka tysięcy osób. Dla naszych klientów realizujemy również mniejsze imprezy plenerowe. 

Jeśli chcesz zorganizować piknik firmowy, który zostanie zapamiętany na długo, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy Ci w organizacji tego wyjątkowego wydarzenia. Nasza firma to gwarancja nie tylko dobrej zabawy, ale także bezpieczeństwa i profesjonalizmu. Każda z naszych ofert jest przygotowywana indywidualnie pod konkretne potrzeby odbiorcy. W większości przypadków propozycje składamy dopiero po wizji lokalnej na terenie przeznaczonym na imprezę plenerową. Daj nam szansę, a zorganizujemy piknik firmowy, o jakim marzysz!

Chciałbyś, żeby Twój piknik nabrał mocy?

Czekamy na Twój kontakt

Nadal się zastanawiasz?

Przeglądnij wybrane realizacje z pikników, które organizowaliśmy
Odezwij się do nas

Adres do korespondencji:

św. Jerzego 1 A,
50-518 Wrocław

fapjunk