Organizacja firmowych wyjazdów integracyjnych

Szukasz sposobu na wzmocnienie ducha zespołu i motywację pracowników? Organizacja firmowych wyjazdów integracyjnych może okazać się doskonałym rozwiązaniem! Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej organizacji takich wyjazdów, dzięki czemu możesz skupić się na pracy, a my zajmiemy się resztą.

Nasza oferta wyjazdów integracyjnych pozwoli Twoim pracownikom na relaks i integrację. Zapewniamy profesjonalną organizację oraz opiekę nad uczestnikami, a także szeroki wybór atrakcyjnych miejsc i programów.

Współpracujemy z wieloma hotelami, obiektami, miejscami integracji, dzięki czemu możemy zaproponować Tobie i Twojemu zespołowi idealne miejsce na wyjazd integracyjny. Nasze propozycje uwzględniają różne rodzaje atrakcji, takie jak kajakarstwo, paintball, wspinaczka czy jazda na quadach. Dzięki temu każdy z uczestników znajdzie coś dla siebie.

W naszej ofercie znajdziesz wiele atrakcji począwszy od zmagań na wodzie na grach w wysokich górach kończąc. W zależności od regionu w który się udajemy, posiadamy spersonalizowane i związane z danym miejscem elementy integracyjne. Są to różnego rodzaju warsztaty lub zadania związane z danym miejscem.Warto zwrócić uwagę, że mamy też stałe tematy zmagań integracyjnych dla małych i dużych grup, które po drobnych modyfikacjach możemy adoptować w każdym miejscu. Są to przeważnie „gry miejskie” o różnej tematyce. Jednak za każdym razem powodują u uczestników szybsze bicie serca i sporą dawkę adrenaliny.

Imprezy integracyjne jak sama nazwa wskazuje mają integrować i po ostatnich mocno izolacyjnych czasach, taka forma jest wręcz niezbędna do budowania zespołów. Warto odnotować, że jednym z pierwszych pytań podczas projektowania tego typu eventów jest oczekiwany stopień ich intensywności. 

Organizowaliśmy typowe proste wyjazdy integracyjne gdzie na terenie obok obiektu były przygotowane drobne zmagania dla uczestników np. strzelanie z łuku lub żyroskop. Ale zorganizowaliśmy wiele eventów gdzie pracownicy mieli do pokonania prawdziwy tor przeszkód z błotem i ekstremalnymi przeszkodami do pokonania.

Ostatnio ciekawą formą integracji firmowej są wyjazdy na żagle. Grupa spędza cały dzień na wodzie pod okiem doświadczonych żeglarzy, wykonując wiele prac, które wymagają dobrej współpracy miedzy pracownikami. Zawsze ma to potem pozytywne odzwierciedlenie w codziennej pracy tych zespołów. Maszyna Goldberga, spływy kajakowe, paintball wydają się już mocno znanymi atrakcjami podczas zabaw integracyjnych, jednak zawsze znajdzie się spora liczba Klientów, którzy z nich korzystają podczas oferowanych swoim pracownikom wyjazdów motywacyjnych. Zawsze zabawy na otwartych przestrzeniach i w kontakcie z przyrodą będą miały swoich zwolenników.

Organizacja dobrego wyjazdu integracyjnego to przede wszystkim dobra logistyka, aby nie było niechcianych przerw kiedy uczestnik po prostu się nudzi. Kluczowy jest też jest odpowiedni dobór atrakcji do możliwości grupy nie tylko fizycznych.

Jesteśmy otwarci na sugestie i chętnie dopasujemy ofertę do indywidualnych potrzeb klienta. Nasze usługi są nie tylko profesjonalne, ale także konkurencyjne cenowo. Zaufaj naszej firmie i zorganizuj z nami niezapomniany wyjazd integracyjny dla Twojego zespołu.

Zapraszamy do kontaktu i wyceny naszych usług. Razem zorganizujemy wyjazd, który zostanie na długo zapamiętany przez pracowników i umocni relacje pomiędzy nimi.

Chiałbyś, żeby Twój wyjazd integracyjny nabrał mocy?

Czekamy na twój kontakt

Nadal się zastanawiasz?

Przeglądnij wybrane realizacje z integracji, które organizowaliśmy
Odezwij się do nas

Adres do korespondencji:

św. Jerzego 1 A,
50-518 Wrocław

fapjunk