Szalony czerwiec w PowerEvents

Miesiąc czerwiec był bardzo intensywny dla agencji PowerEvents. Zorganizowali łącznie 16 wydarzeń dla stałych jak i nowych Klientów.

A to tylko w czerwcu…

1 czerwca miała miejsce premiera nowego tematu imprez plenerowych, czyli Eksplozja Kolorów. Uczestnicy pikników zostali przeniesieni do magicznego, kolorowego świata. Nie zabrakło tematycznych atrakcji jak i kolorowych rac dymnych. Wielkim finałem była wspólna zabawa z wielobarwnymi proszkami „Holi”. Oprócz wydarzeń plenerowych, agencja odpowiadała za 2 otwarcia nowych obiektów i kilka imprez wieczornych, w tym specjalną produkcję, która przeniosła gości do Nowego Jorku.  Klimatyczna scenografia, atrakcje rodem z USA zaskoczyły pracowników firmy. Unikalnym pomysłem była aranżacja sceny odzwierciedlająca wieczorny widok drapaczy chmur, stworzonych z ekranów diodowych, na których wyświetlała się relacja live z kamer z samego Times Square. Był to event, przy którym pracowały aż 103 osoby. Efekt wzorowo wykonanej pracy pracy widać było na twarzach osób uczestniczących. We wszystkich wydarzeniach łącznie wzięło udział blisko 7 000 uczestników.

Sukcesów ciąg dalszy

Wydawać by się mogło, że po genialnym wystroju scenografii w stylu amerykańskim oraz Eksplozji Kolorów czerwiec nie przyniesie nic bardziej zaskakującego oraz wymagającego. Nie trzeba było długo czekać, ponieważ jeszcze nie zdążyły opaść emocje po ostatnich wydarzeniach, a przyszedł czas na spore wydarzenie o tematyce Fluo. Konferencja, szampan oraz występ zespołu muzycznego Hoodoo Band to idealne połączenie na oficjalne wydarzenia firmowe. Podczas konferencji widoczne były tylko akcenty Fluo. Po oficjalnej części uczestnicy konferencji przenieśli się w niesamowity świat kolorów rodem z filmu „Avatar”. Obłędne wykonanie dekoracji, pomalowane twarze oraz jaskrawe kolory ubrań uczestników stały się cieszącym oko widowiskiem za sprawą światła ultrafioletowego. Nie zabrakło również gadżetów fluorescencyjnych tj. bransoletki, które dodały uroku oraz podtrzymały klimat różnorodności kolorów. Dla osób chcących zaczerpnąć świeżego powietrza dostępna była specjalna strefa chillout w otoczeniu klimatycznych lamp. W trakcie trwania całego przedsięwzięcia padł rekord przebytych kilometrów podczas jednego eventu przez jednego managera. Ta zawrotna liczba to  32 kilometry co przełożyło się na 45 000 kroków! Taka praca to świetne przygotowanie do maratonów!

Piknik i piękna pogoda – impreza idealna

Piknik firmowy zorganizowany na weekend okazał się idealną odskocznią od codzienności biurowej. Pracownicy wraz ze swoimi pociechami przybyli na piknik. Pogoda oraz liczność atrakcji zaowocowały zadowoleniem, energią oraz wdzięcznością. W tak upalny dzień nie mogło zabraknąć też lemoniady z lodem. Oprócz atrakcji piknikowych, warsztatów muzycznych, rywalizacji sportowej uczestnicy mieli okazję zrelaksować się korzystając z przygotowanego kąpieliska lub przepłynąć się gigantycznym dmuchanym łabędziem. Jeszcze przed końcem miesiąca zaaranżowaliśmy otwarcie hali produkcyjnej jednej z dobrze znanych przedsiębiorstw produkcyjnych w Wałbrzychu. Główną atrakcją otwarcia było wmurowanie kamienia węgielnego pod fundament nowej hali produkcyjnej. W trosce o to, by każdy z uczestników miał okazję zobaczyć całą akcję, został przeprowadzony stream całego wydarzenia i wyświetlono go na ekranie, w miejscu gdzie prowadzona była gala. Przygotowano również robiącą wrażenie animację tworzenia logotypu firmy. Animacja zintegrowana była ze sterownikiem, dzięki czemu osoba znajdująca się przy przycisku sterującym miała wpływ na rozwój animacji. Całość wydarzenia zwieńczył koncert kwartetu Quintessenza.

Event Managment na Wesoło

Zabawnym faktem miesiąca były spodnie managerskie, które nie wytrzymały ciśnienia eventowego i zawiodły właścicieli aż dwukrotnie! Na szczęście doskonałe przygotowanie na wszelkie ewentualności oraz przewidywanie kryzysowych sytuacji to drugie imię każdego z managerów Power Events. W ramach odpoczynku od codziennych obowiązków oraz organizowania wydarzeń dla klientów aż 6 pracowników kupiło bilety na coroczny muzyczny Sunrise Festival!

Related Posts

Leave a Reply