Pracowite lato w PowerEvents, czyli trzy imprezy integracyjne dla firm

Wakacyjny gorący okres w pełni, więc nie próżnujemy. Dowodem na to są trzy ciekawe duże imprezy, jakie zorganizowaliśmy dla naszych klientów w ostatnim czasie.

 Otwarcie nowej siedziby Becton Dickinson we Wrocławiu

Na samym początku sezonu zorganizowaliśmy imprezę z okazji otwarcia nowej siedziby firmy Becton Dickinson, zatrudniającej ponad 400 pracowników. Liczba robi wrażenie, podobnie zresztą jak przeznaczona na event przestrzeń. Musieliśmy bowiem przygotować go w jednym z wrocławskich biur, gdzie pomieścić trzeba było oprócz gości także sporo sprzętu elektronicznego. Głównym punktem wydarzenia miała być bowiem konferencja live z uczestnictwem przedstawicieli firmy z siedziby w USA. Zadanie było więc trudne, ale dla nas jak najbardziej wykonalne. Dlatego po całym dniu przygotowań, w tym transporcie potrzebnych urządzeń na wysokie piętro wieżowca – obiektu, w którym zorganizowano wydarzenie – wszyscy mogli się cieszyć zabawą na (najwyższym) poziomie.

Bieg po zwycięstwo. Inpol-Papier znów stawia na PowerEvents

W zeszłym roku nasza agencja współpracowała z firmą Inpol-Papier przy organizacji jej uroczystego jubileuszu. W tym padło z kolei na event integracyjny spod znaku fizycznej aktywności zorganizowany w okolicach Kłodzka dla 150 pracowników firmy. Przygotowaliśmy więc unikalny bieg firmowy z przeszkodami – i to bez żadnej taryfy ulgowej, zgodnie z wytycznymi organizatora. Biorący w nim udział zawodnicy musieli więc zacisnąć zęby, bo wyznaczona trasa była sporym wyzwaniem nawet dla najbardziej doświadczonych biegaczy. Efekt przerósł zarówno oczekiwania klienta, jak i nasze: wszyscy byli pozytywnie zaskoczeni tym, jak pracownicy zaangażowali się w rywalizację. Wszystkich czekała na koniec nagroda w postaci wybornej zabawy do rana, a my mogliśmy zaliczyć kolejną realizację dla Inpol-Papier w poczet udanych imprez.

Firmowy piknik rodzinny. Impreza integracyjna dla Trans.eu

I na koniec piknik rodzinny przygotowany dla Trans.eu w Zamku Topacz pod Wrocławiem dla ok. 1000 pracowników firmy wraz z dziećmi. Poprzeczka była ustawiona wysoko, ponieważ klient kładzie duży nacisk na wysoką jakość i nietuzinkowość propozycji przygotowanych na tego typu wydarzenia. Rozwiązanie było jedno: zaplanować jak najwięcej „gwoździ programu” dedykowanych stricte dla odbiorców, jakimi byli pracownicy firmy. Przygotowaliśmy więc plan rozrywek praktycznie do końca imprezy, czyli do godz. 22, ale w związku z tym pojawił się kolejny problem: atrakcji dla dorosłych i dzieci było tak dużo, że obawialiśmy się, czy aby wszystko uda się pomieścić na terenie wydarzenia. Na szczęście dobre przygotowanie, plan i świetna organizacja sprawiły, że wszystkie elementy eventu: grupowe rywalizacje między działami firmy (w tym m.in. wyścigi smoczych łodzi), pyszny poczęstunek, zabawy dla najmłodszych i koncert znanej gwiazdy na koniec eventu, uczyniły z imprezy wyjątkowe i niezapomniane wydarzenie.

Leave a Reply

fapjunk