Aranżacja przestrzeni – dobór mebli eventowych

Zorganizowanie dużego eventu firmowego jest wyzwaniem, które wymaga ogromnego zaangażowania i szczegółowego zaplanowania wszystkich aspektów. Aby wydarzenie wiązało się z miłymi wspomnieniami i miało pozytywny wydźwięk, warto zadbać o nawet najmniejsze detale. Oprócz dedykowanego oświetlenia i nagłośnienia, smacznego cateringu oraz scenografii, ważnym elementem jest również aranżacja przestrzeni.

Aranżacja przestrzeni vs klimat wydarzenia

Odpowiednio dobrana aranżacja nie tylko spełni walory wizualne, ale także pozwoli na osiągnięcie konkretnego klimatu eventu firmowego. Wybór mebli pokrytych skórą ekologiczną świetnie sprawdzi się podczas spotkań biznesowych, miękkie pufy i sofy znajdą zastosowanie w trakcie wydarzeń integracyjnych, a krzesła i stoliki z obitych palet, świetnie wpasują się
w przestrzeń pikniku. 

Meble dostępne na miejscu wydarzenia, często ograniczają nas do przejęcia konkretnego stylu imprezy zupełnie odmiennego od wybranego tematu spotkania. Warto więc zabezpieczyć sobie część sumy w budżecie na skorzystanie z usług wypożyczalni. Z naszego doświadczenia wynika, że niesie to za sobą wiele zalet w postaci niskich kosztów, dużej swobody dotyczącej stylu czy uznania ze strony uczestników.

Oferta mebli eventowych

Dawno temu minęły czasy kiedy meble eventowe na wydarzeniu ograniczały się jedynie do odpowiedniej ilości stołów i krzeseł. Aktualnie na rynku mamy dostępną szeroką ofertę mebli, które dodają klimatu przestrzeni eventowej. W zależności od charakteru wydarzenia możemy zdecydować się na konkretne elementy, które mogą być doskonałym rozwiązaniem w spotkaniu ekologicznym czy minimalistycznym.

W katalogu wypożyczalni możemy znaleźć wiele ciekawych propozycji – od eleganckich krzeseł i stolików, przez bary mobilne, pufy i sofy, po meble LED. Pojawiają się tam też namioty, parasole czy hamaki. Bardzo często możemy jednocześnie wynająć również dodatki  do mebli w postaci poduszek, lampionów, stroików czy sztucznych roślin. Korzystając z dostępnych opcji, w prosty sposób możemy zadbać o wyjątkowy i jednolity wystrój wnętrza.

O czym musisz pamiętać wynajmując meble eventowe?

Wybór mebli eventowych należy dostosować do charakteru eventu firmowego i oczekiwań uczestników. Jeśli na wydarzeniu będą obecne dzieci pamiętaj o zaaranżowaniu strefy dostosowanej do ich potrzeb.
Planując event plenerowy zwróć uwagę na warunki pogodowe. Dobór odpowiednich mebli chroniących uczestników przed słońcem czy deszczem, pozwoli im przeżywać wydarzenie w komforcie.

Aranżacja przestrzeni to teraz niezbędny element każdego wydarzenia. Nie zostawiaj wyboru mebli eventowych na ostatnią chwilę. Ustal i zamów odpowiednie elementy z wyprzedzeniem, tak żeby mieć pewność, że będą dostępne.

W zależności od koncepcji eventu dobierając odpowiednie meble eventowe jesteśmy w stanie stworzyć przestrzeń konferencyjną, wypoczynkową czy integracyjną. Ich wybór jest bardzo ważny dla utrzymania stylu całego wydarzenia.

fapjunk