Szybka integracja zespołów w 2023

Firmowy Express – gra miejska stylizowana na popularne programy telewizyjne w których celebryci przemierzają nieznane zakątki świata i wykonują różnego rodzaju zadania. Główną zaletą  i największym zaskoczeniem na samym początku jest fakt zabrania uczestnikom telefonów komórkowych. Program można wykonywać w dowolnym miejscu mieście, górach, lesie. W program wplatane są lokalne atrakcje jako punkty na trasie wykonywanych zadań. Program realizowany jest w grupach do 8 osób na jeden team.

Art. Wine – Wyobraź sobie, że w gronie kolegów siadacie przy dedykowanej dla Ciebie sztaludze. Delikatna muzyka w tle a sommelier serwuje najlepsze wina. W tym czasie zaczynasz malować obraz. Niesamowite forma integracji, która się nie dawno pojawił na rynku. Osoby którym nawet mocno nie jest po drodze ze zdolnościami plastycznymi, odnajdą się na tych zajęciach. Istnieje opcja przygotowania wspólnej pracy przez wszystkich pracowników.

Siekiery – Niemal w każdym większym mieście powstają lokale, gdzie główna atrakcją jest… rzucanie siekierami do celu. Wydawałoby się, że jest to niedorzeczna dyscyplina i nie będzie na nią chętnych. Jednak statystyki pokazują, że cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jest to idealne rozwiązanie na szybkie integracje zespołowe. W gronie kolegów można w tygodniu po pracy wyskoczyć w takie miejsce i wyżyć się jak nigdy.

Domowe Spa – a jeżeli, nie każdy lubi mocno aktywne zajęcia. Dla takich osób idealnym rozwiązaniem mogą być warsztaty z domowego spa. Pod okiem licencjonowanych instruktorów, wykonujemy wiele ciekawych produktów, które możemy wykorzystać w domu. Do największych hitów należą kule do kąpieli, własne proszki do prania, olejki. Wszystko oczywiście tylko z naturalnych produktów. Jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów stylu życia eko.

Natura i woda – jednym z kluczowych oczekiwań przy wyjazdach integracyjnych jest dobór obiektu blisko lasu i idealnie jakby jeszcze miał jezioro lub duży akwen wodny. Jednak obiektów na większe grupy jest niewiele. Z pewnością naszym odkryciem jest w 2023 roku Cukrownia Żnin, która nie posiada lasu w pobliżu , ale z pewnością daje wytchnienie od miasta. Przestrzeń jak i woda dają spore możliwości zbudowania ciekawej i oryginalnej koncepcji wydarzenia.

Koncerty akustyczne – występy artystyczne mają nie przeszkadzać w tym roku. Taki mamy wstępny feedback od Klientów. Jest mocny nacisk na interakcje i networking uczestników. Dlatego koncerty akustyczne są idealnym rozwiązaniem. Muzycy delikatnie i co najważniejsze nie inwazyjnie uzupełniają część wieczorną. Dają pełną swobodę rozmowy co jest ważne podczas integracji pracowników.

Leave a Reply

fapjunk