WSSE INVEST PARK

Otwarcie fabryki – 2015r.

Zostaliśmy wybrani jako jedyna agencja eventowa na Dolnym Śląsku, która była w stanie podołać organizacji wielkiego pikniku rodzinnego w Wałbrzychu. Impreza skierowana była do pracowników i ich rodzin z 11-nastu firm pracujących na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Pierwsze miejsce wybrane do organizacji pikniku ze względu na utrudnienia i warunki tam panujące zamieniliśmy na stadion znajdujący się w Wałbrzychu. Dzięki temu piknik organizowany był na dużej i atrakcyjnej lokalizacyjnie przestrzeni. 

Sam piknik podzielony był na dwie części. I część od godziny 10:00 do godziny 14:00, gdzie na teren obiektu mogły wchodzić tylko i wyłącznie zaproszone osoby, czyli pracownicy z rodzinami. Po godzinie 14:00 było zaproszenie dla wszystkich mieszkańców Wałbrzycha. Gwiazdą wieczoru był Mesajah, dodatkowo chcieliśmy na tym pikniku wypromować lokalnych artystów, dlatego też na scenie zagościli zespoły muzyczne i taneczne z Wałbrzycha i okolic. Na strefie przygotowany był specjalny namiot, gdzie firmy, które brały udział w pikniku, miały stoiska i prezentowały swoje produkty.

Była to dla nas bardzo duża realizacja, podczas której wszyscy nasi menadżerowie połączyli siły, by wielu podwykonawców złożyć w jedną sprawnie działającą machinę.

Najlepszą rekomendacją jest dla nas propozycja organizacji kolejnego pikniku dla tej samej firmy. Mamy pewność, że poza słowami uznania, rzeczywiście spełniliśmy standardy i oczekiwania naszego klienta.

Datamaj 2015r.
LokalizacjaWrocław
Liczba uczestników25 000
Liczba godzin montażowych5 dni
Liczba osób zaangażowanych w event492
Liczba dni projektowych od momentu otrzymania zapytania180
CiekawostkiPonieważ event był również skierowany do mieszkańców Wałbrzycha, do końca nie było wiadomo ile osób finalnie odwiedzi piknik. Musiało to być uwzględnione w planach i logistyce.

  ZORGANIZUJEMY TWÓJ EVENT!

  Imię i nazwisko *
  Adres email *
  Numer telefonu
  Planowany termin wydarzenia *

  Ilość uczestników (szacunkowo) *
  Typ wydarzenia *

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Paweł Haberka prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą POWEREVENTS Paweł Haberka z siedzibą w Siechnicach, przy ulicy Staszica 2E/3, 55-011 Siechnice (NIP: 8842313212, REGON: 020568239).

  Zgoda nr 2 - tak
  Zgoda nr 3 - tak
  Zgoda nr 4 - tak

  * - pole wymagane

   ZAPYTANIE O WSPÓŁPRACĘ   Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Paweł Haberka prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą POWEREVENTS Paweł Haberka z siedzibą w Siechnicach, przy ulicy Staszica 2E/3, 55-011 Siechnice (NIP: 8842313212, REGON: 020568239).

   Zgoda nr 2 - tak
   Zgoda nr 3 - tak
   Zgoda nr 4 - tak

   * - pole wymagane