voss

Data: październik 2014r.

Lokalizacja: Wrocław

Ilość uczestników: 200

VOSS

Otwarcie fabryki

W 2014 roku zrealizowaliśmy event dla firmy VOSS Automotive Polska – producenta rozwiązań związanych z gospodarką płynami w różnego rodzaju pojazdach.

Firma trafiła do naszej agencji poprzez udział jednego z dyrektorów zarządzających w innym evencie organizowanym przez naszą agencję. Nie było zatem wątpliwości, że powierzenie PowerEvents organizacji tak ważnego wydarzenia jak otwarcie nowej hali produkcyjnej jest dobrym krokiem.

Na event została zaproszona duża ilość Gości, w tym cały zarząd firmy oraz najważniejsi przedstawiciele strefy ekonomicznej, którego VOSS jest częścią. Klientowi zależało zatem na nieszablonowej i unikatowej koncepcji. Wspólnie ustaliliśmy, że to wydarzenie musi charakteryzować się niepowtarzalnością, a jednocześnie poszczególne elementy powinny nieść ze sobą pewien przekaz.

Postawiliśmy na 3 hasła-motywy przewodnie: EKOLOGIA, CZYSTOŚĆ, PŁYNNOŚĆ. Do ich realizacji użyliśmy unikatowej scenografii – scena składała się m.in. z żywej trawy nawiązującej do ekologii oraz ekranu o powierzchni 50m2, który swym kształtem przypominał wężyk – produkt firmy VOSS. Ceremonię otworzył występ duetu akrobatycznego, który symbolizował czystość i płynność. Następnie po przemówieniach wybranych osób nastąpił główny punkt wydarzenia. Efekt WOW otwarcia polegał na ustawieniu na specjalnych platformach 5 pojemników z kolorowymi płynami.

Wybrani Goście zostali poproszeni o wyjście na scenę i symboliczne odkręcenie kranów związanych z owymi cieczami. W tym momencie na ekran diodowy, przedstawiający wężyk, „wlały” się kolorowe płyny. Na koniec, po ich zmieszaniu, widowni ukazało się logo firmy VOSS. Całość była zsynchronizowana z muzyką oraz światłami, co było dopełnieniem niepowtarzalnego efektu.

Ponadto poszczególne części składowe eventu, takie jak strefa welcome, były skonstruowane z elementów wykorzystywanych do pracy przez firmę, co dodatkowo nawiązywało do jej profilu.

Datapaździernik 2014r.
LokalizacjaWrocław
Liczba uczestników200
Liczba godzin montażowych4 dni
Liczba osób zaangażowanych w event73
Liczba dni projektowych od momentu otrzymania zapytania180
CiekawostkiPrzygotowanie samych animacji wyświetlanych na ekranie trwało 2 miesiące.

  ZORGANIZUJEMY TWÓJ EVENT!

  Imię i nazwisko *
  Adres email *
  Numer telefonu
  Planowany termin wydarzenia *

  Ilość uczestników (szacunkowo) *
  Typ wydarzenia *

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Paweł Haberka prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą POWEREVENTS Paweł Haberka z siedzibą w Siechnicach, przy ulicy Staszica 2E/3, 55-011 Siechnice (NIP: 8842313212, REGON: 020568239).

  Zgoda nr 2 - tak
  Zgoda nr 3 - tak
  Zgoda nr 4 - tak

  * - pole wymagane

   ZAPYTANIE O WSPÓŁPRACĘ   Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Paweł Haberka prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą POWEREVENTS Paweł Haberka z siedzibą w Siechnicach, przy ulicy Staszica 2E/3, 55-011 Siechnice (NIP: 8842313212, REGON: 020568239).

   Zgoda nr 2 - tak
   Zgoda nr 3 - tak
   Zgoda nr 4 - tak

   * - pole wymagane