UMICORE

Otwarcie nowej fabryki: 2016

W czerwcu 2016 roku zrealizowaliśmy uroczystość związaną z otwarciem nowej fabryki w Nowej Rudzie dla koncernu Umicore. Co najważniejsze, Klient zaprosił nas do współpracy z tzw. polecenia. Był uczestnikiem 3 wydarzeń, które mieliśmy przyjemność organizować dla innych firm.

Mocny nacisk był postawiony na aranżację przestrzeni z motywem przewodnim proeko na jaki Umicore kładzie mocny nacisk. Na etapie projektowania chcieliśmy mocno uwidocznić uczestnikom te wartości. Bardzo dużo pracy pochłonęło przygotowanie brandingu, ponieważ każdy element musiał być zaakceptowany przez siedzibę główną firmy.

Odbyło się ponad 10 spotkań roboczych, na których analizowaliśmy postępy prac i przedstawialiśmy konkretne rozwiązania w danym aspekcie.

Finalnie event został przyjęty z wielkim zadowoleniem przez Zarząd. Określono go jako najlepszy ze wszystkich jakie odbyły się w obrębie grupy Umicore.

Dataczerwiec 2016r.
LokalizacjaWrocław
KlientUmicore
Liczba uczestników140
Liczba godzin montażowych4 dni
Liczba osób zaangażowanych w event od 59
Liczba dni projektowych od momentu otrzymania zapytaniaok. 220
CiekawostkiMusieliśmy w pełni dostosować się do międzynarodowych standardów obowiązujących w korporacji w tym dogłębna analiza książki znaków firmy.
Tags

  ZORGANIZUJEMY TWÓJ EVENT!

  Imię i nazwisko *
  Adres email *
  Numer telefonu
  Planowany termin wydarzenia *

  Ilość uczestników (szacunkowo) *
  Typ wydarzenia *

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Paweł Haberka prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą POWEREVENTS Paweł Haberka z siedzibą w Siechnicach, przy ulicy Staszica 2E/3, 55-011 Siechnice (NIP: 8842313212, REGON: 020568239).

  Zgoda nr 2 - tak
  Zgoda nr 3 - tak
  Zgoda nr 4 - tak

  * - pole wymagane

   ZAPYTANIE O WSPÓŁPRACĘ   Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Paweł Haberka prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą POWEREVENTS Paweł Haberka z siedzibą w Siechnicach, przy ulicy Staszica 2E/3, 55-011 Siechnice (NIP: 8842313212, REGON: 020568239).

   Zgoda nr 2 - tak
   Zgoda nr 3 - tak
   Zgoda nr 4 - tak

   * - pole wymagane