UMICORE

Otwarcie nowej fabryki: 2016

W czerwcu 2016 roku zrealizowaliśmy uroczystość związaną z otwarciem nowej fabryki w Nowej Rudzie dla koncernu Umicore. Co najważniejsze, Klient zaprosił nas do współpracy z tzw. polecenia. Był uczestnikiem 3 wydarzeń, które mieliśmy przyjemność organizować dla innych firm.

Mocny nacisk postawiony był na aranżację przestrzeni z motywem przewodnim Proeko, do której firma Umicore mocno przykłada wagę. Na etapie projektowania chcieliśmy mocno uwidocznić uczestnikom te wartości. Bardzo dużo pracy pochłonęło przygotowanie brandingu, ponieważ każdy element musiał być zaakceptowany przez siedzibę główną firmy.

Odbyło się ponad 10 spotkań roboczych, na których analizowaliśmy postępy prac i przedstawialiśmy konkretne rozwiązania w danym aspekcie.

Finalnie event został przyjęty z wielkim zadowoleniem przez Zarząd. Określono go jako najlepszy ze wszystkich jakie odbyły się w obrębie grupy Umicore.

Dataczerwiec 2016r.
LokalizacjaWrocław
KlientUmicore
Liczba uczestników140
Liczba godzin montażowych4 dni
Liczba osób zaangażowanych w event od 59
Liczba dni projektowych od momentu otrzymania zapytaniaok. 220
CiekawostkiMusieliśmy w pełni dostosować się do międzynarodowych standardów obowiązujących w korporacji w tym dogłębnie przeanalizować książki znaków firmy.
fapjunk