Tristone

Tristone

Otwarcie nowej hali produkcyjnej

Mieliśmy przyjemność zorganizować event dla naszego nowego Klienta, firmy Tristone z Wałbrzycha. Wydarzenie dzieliło się na dwie części – oficjalne otwarcie nowej hali produkcyjnej, które miało miejsce w hali namiotowej w siedzibie firmy Klienta oraz ceremonię wkopania kamienia węgielnego pod nową produkcję, która odbyła się w odległości kilku kilometrów od głównej siedziby. Część oficjalna rozpoczęła się filmem przedstawiającym historię firmy, budowę oraz funkcjonowanie nowej hali. Film powstał specjalnie na potrzeby wydarzenia. Na tę okoliczność stworzyliśmy również nietypowy kształt ekranu diodowego, który w połączeniu z projekcjami multimedialnymi zrobił ogromne wrażenie wizualne.

W drugiej części wydarzenia, władze firmy udały się na ceremonię wkopania kamienia węgielnego, a Goście mogli obejrzeć uroczystość poprzez specjalnie przygotowany live streaming.

Wydarzenie zakończyło się wielkim toastem, a każdy uczestnik otrzymał w prezencie dedykowany upominek.

Data2019r.
LokalizacjaWałbrzych
Liczba uczestników80
Liczba godzin montażowych10
Liczba osób zaangażowanych w event20
CiekawostkiCeremonia otwarcia odbyła się w nietypowy sposób - za pomocą specjalnego pulpitu, który połączony był z ekranem diodowym

Chiałbyś, żeby Twój event nabrał mocy?

Czekamy na Twój kontakt
fapjunk