Steinberg

Spotkanie dla Klientów

Impreza dla kluczowych Klientów polskiego oddziału firmy Steinberg.  Był to szczególny event dla naszego Klienta, ponieważ było to pierwsze takie spotkanie organizowane w Polsce. Już od pierwszego spotkania zrodził się pomysł stworzenia całej idei związanej z wodą. Event został podzielony na dwie części. Pierwsza część, nieformalna, odbywała się w showroomie Klienta, gdzie można było podziwiać asortyment firmy. Niektórzy klienci mogli zobaczyć to miejsce po raz pierwszy. Zaskoczeniem dla wszystkich była prezentacja produktów zamrożonych w kryształowym lodzie oraz gigantyczne lodowe logo. Aby nieco urozmaicić spotkanie zaprosiliśmy wyjątkowego iluzjonistę, który czarował naszych Gości przez cały czas trwania eventu.  Przed budynkiem firmy została natomiast zaaranżowana strefa chillout, która wraz z dedykowanymi leżakami pełniła funkcje relaksu. Główną atrakcją tego miejsca był katamaran, o którym opowiadali mistrzowie Polski w tej dyscyplinie. Druga część eventu odbywała się w Hydropolis, który niewątpliwie idealnie został dopasowany do całej koncepcji eventu. Niezwykle elegancka kolacja w Strefie Relaksu zrobiła wrażenie na każdym Uczestniku tej imprezy.

Mimo niedużego eventu chcieliśmy, aby był on naprawdę wyjątkowy i na długo zapadł w pamięci naszych Gości. Kilka tygodni planowania oraz mnóstwo szczegółów i detali finalnie wywołały ogromny uśmiech na twarzy naszego Klienta. Do tego bezproblemowa współpraca z Klientem i pełne zaufanie sprawiło, że była to dla nas czysta przyjemność.

Data2018r.
LokalizacjaWrocław
Liczba uczestników30
Liczba godzin montażowych7
Liczba osób zaangażowanych w event20
Liczba dni projektowych od momentu otrzymania zapytania60
CiekawostkiBryły lodu, w których zamrożone były produkty Klienta ważyły niespełna 300kg!

  ZORGANIZUJEMY TWÓJ EVENT!

  Imię i nazwisko *
  Adres email *
  Numer telefonu
  Planowany termin wydarzenia *

  Ilość uczestników (szacunkowo) *
  Typ wydarzenia *

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Paweł Haberka prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą POWEREVENTS Paweł Haberka z siedzibą w Siechnicach, przy ulicy Staszica 2E/3, 55-011 Siechnice (NIP: 8842313212, REGON: 020568239).

  Zgoda nr 2 - tak
  Zgoda nr 3 - tak
  Zgoda nr 4 - tak

  * - pole wymagane

   ZAPYTANIE O WSPÓŁPRACĘ   Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Paweł Haberka prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą POWEREVENTS Paweł Haberka z siedzibą w Siechnicach, przy ulicy Staszica 2E/3, 55-011 Siechnice (NIP: 8842313212, REGON: 020568239).

   Zgoda nr 2 - tak
   Zgoda nr 3 - tak
   Zgoda nr 4 - tak

   * - pole wymagane