Solteq

Otwarcie nowego biura

Z firmą Solteq rozpoczęliśmy współpracę od organizacji otwarcia ich nowego biura. Wydarzenie odbyło się w siedzibie firmy we Wrocławiu. Dzięki dużej przestrzeni do wykorzystania mogliśmy ciekawie zaaranżować całe wnętrze biura. W wydarzeniu uczestniczyli pracownicy, zaprzyjaźnione firmy oraz główny zarząd z Finlandii.

Charakter eventu wymagał od nas stworzenia niestandardowych, nowoczesnych atrakcji aby móc zaciekawić i zaskoczyć uczestników. Kilka nowości technologicznych miało swoją premierę właśnie podczas tego wydarzenia.

Otwarcie miało styl eleganckiego spotkania  z akcentami płaskiego stylu skandynawskiego.

Zadowolenie Klienta oraz pozytywne opinie Gości sprawiły nam największą przyjemność.

Data2018r.
LokalizacjaWrocław
Liczba uczestników80
Liczba godzin montażowych10
Liczba osób zaangażowanych w event15
Liczba dni projektowych od momentu otrzymania zapytania40
CiekawostkiMini flagi Finlandii w ilości 400 sztuk zostały w całości własnoręcznie wykonane przez managerów PowerEvents :)

  ZORGANIZUJEMY TWÓJ EVENT!

  Imię i nazwisko *
  Adres email *
  Numer telefonu
  Planowany termin wydarzenia *

  Ilość uczestników (szacunkowo) *
  Typ wydarzenia *

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Paweł Haberka prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą POWEREVENTS Paweł Haberka z siedzibą w Siechnicach, przy ulicy Staszica 2E/3, 55-011 Siechnice (NIP: 8842313212, REGON: 020568239).

  Zgoda nr 2 - tak
  Zgoda nr 3 - tak
  Zgoda nr 4 - tak

  * - pole wymagane

   ZAPYTANIE O WSPÓŁPRACĘ   Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Paweł Haberka prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą POWEREVENTS Paweł Haberka z siedzibą w Siechnicach, przy ulicy Staszica 2E/3, 55-011 Siechnice (NIP: 8842313212, REGON: 020568239).

   Zgoda nr 2 - tak
   Zgoda nr 3 - tak
   Zgoda nr 4 - tak

   * - pole wymagane