Skoda

Otwarcie nowego salonu samochodowego

W kwietniowy weekend mieliśmy przyjemność zorganizować Dni Otwarte nowego salonu samochodowego Skoda. Event miał charakter otwarty i był skierowany do mieszkańców Wrocławia. Na naszych Gości czekało mnóstwo atrakcji. Każdy, niezależnie od wieku mógł znaleźć coś dla siebie. Nie zabrakło również akcji charytatywnych, podczas których zbieraliśmy pieniądze na zakup niezbędnego sprzętu dla Straży Pożarnej. Uczestnicy mieli też okazję wypróbować nowe samochody i wybrać się na jazdę próbną po mieście. Ogromną atrakcją była możliwość zwiedzania salonu „od kuchni” podczas którego można było dowiedzieć się jak powstają silniki i samochody marki Skoda. Dzieci na miejscu witały animatorki i pluszowy krecik.

Data2019r.
LokalizacjaWrocław
Liczba uczestników2500
Liczba godzin montażowych2 dni
Liczba osób zaangażowanych w event70
Liczba dni projektowych od momentu otrzymania zapytania90
CiekawostkiFrekwencja przeszła nasze oczekiwania. Gadżety przeznaczone na nagrody skończyły się w ciągu 4 godzin

  ZORGANIZUJEMY TWÓJ EVENT!

  Imię i nazwisko *
  Adres email *
  Numer telefonu
  Planowany termin wydarzenia *

  Ilość uczestników (szacunkowo) *
  Typ wydarzenia *

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Paweł Haberka prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą POWEREVENTS Paweł Haberka z siedzibą w Siechnicach, przy ulicy Staszica 2E/3, 55-011 Siechnice (NIP: 8842313212, REGON: 020568239).

  Zgoda nr 2 - tak
  Zgoda nr 3 - tak
  Zgoda nr 4 - tak

  * - pole wymagane

   ZAPYTANIE O WSPÓŁPRACĘ   Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Paweł Haberka prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą POWEREVENTS Paweł Haberka z siedzibą w Siechnicach, przy ulicy Staszica 2E/3, 55-011 Siechnice (NIP: 8842313212, REGON: 020568239).

   Zgoda nr 2 - tak
   Zgoda nr 3 - tak
   Zgoda nr 4 - tak

   * - pole wymagane