skanska

Data: luty 2016r.

Lokalizacja: Wrocław

Liczba uczestników: ponad 800

Skanska

Zostaliśmy zaproszeni do złożenia oferty na współpracę przy organizacji 2-dniowej konferencji kadry managerskiej firmy Skanska z całej Europy.

Sama konferencja odbyła się na terenie kompleksu Hali Stulecia we Wrocławiu, a wieczorny bankiet na Stadionie Miejskim.

Odpowiadaliśmy za kompleksową logistykę całego wydarzenia. Bardzo ważnym punktem była punktualność, a rozlokowanie uczestników w kilku obiektach hotelowych na terenie miasta nie ułatwiało Nam sprawy. Dzięki dokładnym analizom poprzedzającym event, cała logistyka spełniła oczekiwania Klienta.

Dużym wyzwaniem był wieczorny event na który, tylko na tę okazję, przygotowaliśmy specjalny występ artystyczny. Jednym z kolejnych założeń było przeprowadzenie zabaw integracyjnych dla wszystkich uczestników jednocześnie. Działania były połączone z akcją charytatywną na rzecz lokalnego Domu Dziecka.

Jednym z oczekiwań Klienta, było dostarczenie w formie atrakcji, symulatorów maszyn budowlanych. Okazało się, że takie urządzenia są dostępne tylko w jednym miejscu w kraju.

Całość dopełnił pokaz laserowy z koncertem skrzypaczki.

Cały pobyt gości z różnych części Europy przebiegł bez zakłóceń i z pewnością udało nam się wspólnie z organizatorem, zachęcić uczestników do odwiedzenia Polski jeszcze raz.

Dataluty 2016r.
LokalizacjaWrocław
Liczba uczestnikówponad 800
CiekawostkiKlient oczekiwał pomysłu na integrację całej grupy w jednym momencie.
fapjunk