Selena Labs

Otwarcie nowego laboratorium

Otwarcie nowego laboratorium w Dzierżoniowie – bardzo emocjonujące kilka tygodniu przygotowań. Do naszej dyspozycji otrzymaliśmy niedużą salę konferencyjną, którą musieliśmy zaaranżować w sposób elegancki, adekwatny do rangi wydarzenia. Jakie było nasze zaskoczenie kiedy okazało się, że stoły stojące w sali na środku pomieszczenia, są przytwierdzone do podłogi na stałe. Nie ma dla nas jednak rzeczy niemożliwych. Efekt końcowy przeszedł nasze oczekiwania. Całość Otwarcia przebiegła sprawnie i bezproblemowo, a zaproszeni Goście bawili się wyśmienicie. Event nieduży, ale jakże wymagający!

Data2019r.
LokalizacjaDzierżoniów
Liczba uczestników70
Liczba godzin montażowych2 dni
Liczba osób zaangażowanych w event20
Liczba dni projektowych od momentu otrzymania zapytania40
CiekawostkiPracownicy firmy nie poznali własnej Sali konferencyjnej

  ZORGANIZUJEMY TWÓJ EVENT!

  Imię i nazwisko *
  Adres email *
  Numer telefonu
  Planowany termin wydarzenia *

  Ilość uczestników (szacunkowo) *
  Typ wydarzenia *

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Paweł Haberka prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą POWEREVENTS Paweł Haberka z siedzibą w Siechnicach, przy ulicy Staszica 2E/3, 55-011 Siechnice (NIP: 8842313212, REGON: 020568239).

  Zgoda nr 2 - tak
  Zgoda nr 3 - tak
  Zgoda nr 4 - tak

  * - pole wymagane

   ZAPYTANIE O WSPÓŁPRACĘ   Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Paweł Haberka prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą POWEREVENTS Paweł Haberka z siedzibą w Siechnicach, przy ulicy Staszica 2E/3, 55-011 Siechnice (NIP: 8842313212, REGON: 020568239).

   Zgoda nr 2 - tak
   Zgoda nr 3 - tak
   Zgoda nr 4 - tak

   * - pole wymagane