Saatbau

Jubileusz 10-lecia istnienia firmy

Z okazji 10 – lecia firmy Saatbau, zostaliśmy poproszeni o kompleksową obsługę wydarzenia dla jej pracowników i partnerów.  Planując jubileusz, chcieliśmy nawiązać do głównego segmentu działalności firmy i zbudowaliśmy dedykowaną scenografię. W jeden dzień hala magazynowa zamieniła się w wyjątkowe miejsce. Aranżacja sceny powstała z drewnianych, ekologicznych europalet, której uzupełnieniem było wyjątkowe oświetlenie. Takie połączenie zachwyciło absolutnie wszystkich Gości.

Z uwagi na charakter imprezy i zaproszonych Gości, wydarzenie rozpoczęło się występem zespołu folkowego – Tulia, który wprowadził wszystkich uczestników w niezwykły klimat wydarzenia. Po uroczystych przemowach i imponującym torcie, część artystyczną dopełnił pokaz energicznych dziewczyn z Electric Girls. Wieczorna impreza zakończyła się zabawą taneczną z DJ’em. 

Data2019r.
LokalizacjaŚroda Śląska
Liczba uczestników250
Liczba godzin montażowych2 dni
Liczba osób zaangażowanych w event80
Liczba dni projektowych od momentu otrzymania zapytania90
CiekawostkiScenografia zrobiona została z europalet

  ZORGANIZUJEMY TWÓJ EVENT!

  Imię i nazwisko *
  Adres email *
  Numer telefonu
  Planowany termin wydarzenia *

  Ilość uczestników (szacunkowo) *
  Typ wydarzenia *

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Paweł Haberka prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą POWEREVENTS Paweł Haberka z siedzibą w Siechnicach, przy ulicy Staszica 2E/3, 55-011 Siechnice (NIP: 8842313212, REGON: 020568239).

  Zgoda nr 2 - tak
  Zgoda nr 3 - tak
  Zgoda nr 4 - tak

  * - pole wymagane

   ZAPYTANIE O WSPÓŁPRACĘ   Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Paweł Haberka prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą POWEREVENTS Paweł Haberka z siedzibą w Siechnicach, przy ulicy Staszica 2E/3, 55-011 Siechnice (NIP: 8842313212, REGON: 020568239).

   Zgoda nr 2 - tak
   Zgoda nr 3 - tak
   Zgoda nr 4 - tak

   * - pole wymagane