Saatbau

 

 

Liczba uczestników: 250

Liczba godzin montażowych: 2 dni

Liczba osób zaangażowanych w event: 80

Saatbau

Jubileusz 10-lecia istnienia firmy

Z okazji 10 – lecia firmy Saatbau, zostaliśmy poproszeni o kompleksową obsługę wydarzenia dla jej pracowników i partnerów.  Planując jubileusz, chcieliśmy nawiązać do głównego segmentu działalności firmy i zbudowaliśmy dedykowaną scenografię. W jeden dzień hala magazynowa zamieniła się w wyjątkowe miejsce. Aranżacja sceny powstała z drewnianych, ekologicznych europalet, której uzupełnieniem było wyjątkowe oświetlenie. Takie połączenie zachwyciło absolutnie wszystkich Gości.

Z uwagi na charakter imprezy i zaproszonych Gości, wydarzenie rozpoczęło się występem zespołu folkowego – Tulia, który wprowadził wszystkich uczestników w niezwykły klimat wydarzenia. Po uroczystych przemowach i imponującym torcie, część artystyczną dopełnił pokaz energicznych dziewczyn z Electric Girls. Wieczorna impreza zakończyła się zabawą taneczną z DJ’em. 

Data2019r.
LokalizacjaŚroda Śląska
Liczba uczestników250
Liczba godzin montażowych2 dni
Liczba osób zaangażowanych w event80
Liczba dni projektowych od momentu otrzymania zapytania90
CiekawostkiScenografia zrobiona została z europalet
Kontakt
close slider

KONTAKT

Tel: 604 141 171

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Paweł Haberka prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą POWEREVENTS Paweł Haberka z siedzibą w Siechnicach, przy ulicy Staszica 2E/3, 55-011 Siechnice (NIP: 8842313212, REGON: 020568239).

Zgoda nr 2 - tak
Zgoda nr 3 - tak
Zgoda nr 4 - tak