Liczba uczestników: bez ograniczeń

Liczba godzin montażowych: około 10

Liczba osób zaangażowanych w event: 35

Mikołajki

Impreza tematyczna

Czas świąt jest jednym z ważniejszych i bardziej radosnych momentów w roku. PowerEvents dba o to, aby ta atmosfera przeniosła się również na firmowe spotkania z Mikołajem. Dbałość o szczegóły sprawia, że każda z imprez Mikołajkowych jest wyjątkowa i pamiętana przez lata. Tworząc program spotkań świątecznych pamiętamy zarówno o najmłodszych, jak i najstarszych uczestnikach. Nasze pomysły opierają się na bogatych programach artystycznych, konkursach, warsztatach, a szczególną uwagę zwracamy na niezwykle oryginalne i dopracowane dekoracje świąteczne, takie jak naturalnej wielkości sanie i renifery, czy też ręcznie tworzone stroiki i klimatyczne oświetlenie. Każde Mikołajki są inne. Jedno się nie zmienia – zawsze spodziewać się można Mikołaja, który pojawia się w zaskakujący wszystkich sposób – raz zjeżdża na linie, raz pojawia się za opadającą kurtyną, ale zawsze wywołuję wiele radości i salwy śmiechu.

Od wielu lat organizujemy spotkania świąteczne m.in. dla KGHM Zanam, HS Wrocław, AAM Poland, ReifeissenBank, EBCC i Tieto.

Liczba uczestnikówbez ograniczeń
Liczba godzin montażowychokoło 10
Liczba osób zaangażowanych w event35
Liczba dni projektowych od momentu otrzymania zapytania1 miesiąc
CiekawostkiCo roku szukamy nowych rozwiązań w najbardziej spektakularnym momencie eventu jakim jest pojawienie się Świętego Mikołaja.