Metro Properties

Wyjazd Integracyjny

Pod koniec listopada mieliśmy okazję przenieść się w miejsce sprzyjające wypoczynkowi, spokoju i wszechobecnej biowitalności. Pracownicy firmy połączyli siły i wspólnie zebrali się w Chlewiskach na konferencji podsumowującej rok. W tym nietypowym miejscu uczestnicy zorganizowanego przez nas wyjazdu mogli doświadczyć niesamowitych przeżyć, opartych na harmonii i medytacji. Pierwsza część dnia poświęcona była zróżnicowanym formom relaksu. Odpowiedni nastrój zapewniły warsztaty z jogi, kosmetyków naturalnych oraz zabiegi SPA, a dla Gości pragnących oderwać się od rzeczywistości przygotowaliśmy specjalną strefę VR. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się również panele dyskusyjne z dietetykiem, trenerem personalnym i fizjoterapeutą. Tutaj każdy znalazł coś dla siebie. Drugą część eventu rozpoczęła wieczorna kolacja, której głównym elementem był występ niesamowitego duetu akrobatycznego. Odpowiednie oświetlenie i oprawa muzyczna sprawiły, że całość zakończyła się wypełnionym po brzegi parkietem.

Data2019r.
LokalizacjaChlewiska
Liczba uczestników85
Liczba godzin montażowych20
Liczba osób zaangażowanych w event45
Liczba dni projektowych od momentu otrzymania zapytania40
CiekawostkiUczestniczka eventu przywiozła ze sobą 5 znalezionych po drodze szczeniaków! Pod koniec wyjazdu szczęśliwe trafiły w ręcę nowych opiekunów

  ZORGANIZUJEMY TWÓJ EVENT!

  Imię i nazwisko *
  Adres email *
  Numer telefonu
  Planowany termin wydarzenia *

  Ilość uczestników (szacunkowo) *
  Typ wydarzenia *

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Paweł Haberka prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą POWEREVENTS Paweł Haberka z siedzibą w Siechnicach, przy ulicy Staszica 2E/3, 55-011 Siechnice (NIP: 8842313212, REGON: 020568239).

  Zgoda nr 2 - tak
  Zgoda nr 3 - tak
  Zgoda nr 4 - tak

  * - pole wymagane

   ZAPYTANIE O WSPÓŁPRACĘ   Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Paweł Haberka prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą POWEREVENTS Paweł Haberka z siedzibą w Siechnicach, przy ulicy Staszica 2E/3, 55-011 Siechnice (NIP: 8842313212, REGON: 020568239).

   Zgoda nr 2 - tak
   Zgoda nr 3 - tak
   Zgoda nr 4 - tak

   * - pole wymagane