man

Data: październik 2015r.

Lokalizacja: Wrocław

Liczba uczestników: ponad 200

MAN Truck and Bus

100-lecie istnienia

Z okazji 100-lecia Man Truck and Bus zostaliśmy poproszeni o kompleksową obsługę imprezy dla najważniejszych kontrahentów i pracowników firmy. Klientowi zależało na ciekawym temacie przewodnim i podkreśleniu jubileuszu.

Planując wydarzenie chcieliśmy jak najbardziej podkreślić kluczowe obszary w jakich działa Klient. Zaproponowaliśmy przygotowanie aranżacji miejsca w typowo sielskiej stylistyce i wykorzystanie pojazdów oraz naczep do scenografii. Scena została zbudowana na bazie jednej z naczep. Przygotowaliśmy typowo sielskie menu ze stołem wiejskim w punkcie centralnym.

Goście otrzymali wyróżnienia i nagrody za współpracę oraz brali aktywny udział w wielu konkursach i zabawach przygotowanych w związku z okrągłą rocznicą. Całość zakończyła się wyborną zabawą taneczną, która trwała do samego rana.

Organizowanie tego typu okrągłych rocznic zawsze zapada na długo w pamięci organizatorów i jest wyjątkową pamiątką. Również Nasza agencja staje się częścią historii firmy.

Datapaździernik 2015r.
LokalizacjaWrocław
Liczba uczestnikówponad 200
Liczba osób zaangażowanych w event35
CiekawostkiScena powstała na naczepie samochodowej.

  ZORGANIZUJEMY TWÓJ EVENT!

  Imię i nazwisko *
  Adres email *
  Numer telefonu
  Planowany termin wydarzenia *

  Ilość uczestników (szacunkowo) *
  Typ wydarzenia *

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Paweł Haberka prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą POWEREVENTS Paweł Haberka z siedzibą w Siechnicach, przy ulicy Staszica 2E/3, 55-011 Siechnice (NIP: 8842313212, REGON: 020568239).

  Zgoda nr 2 - tak
  Zgoda nr 3 - tak
  Zgoda nr 4 - tak

  * - pole wymagane

   ZAPYTANIE O WSPÓŁPRACĘ   Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Paweł Haberka prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą POWEREVENTS Paweł Haberka z siedzibą w Siechnicach, przy ulicy Staszica 2E/3, 55-011 Siechnice (NIP: 8842313212, REGON: 020568239).

   Zgoda nr 2 - tak
   Zgoda nr 3 - tak
   Zgoda nr 4 - tak

   * - pole wymagane