lg

Data: październik 2011r.

Lokalizacja: Wrocław

Ilość uczestników: 250

LG Electronics

Otwarcie nowej linii produkcyjnej

Trzydniowa impreza dla LG. Było to jedno z pierwszych tak dużych wydarzeń dla naszej agencji – otwarcie nowej linii produkcyjnej pralek, na które zaproszeni zostali najwięksi partnerzy LG oraz prasa z całego świata.

Wydarzenie było dla nas wyjątkowe, ponieważ mieliśmy okazję współpracować z agencją eventową z Korei. Zaowocowało to zdobyciem ciekawego doświadczenia poszerzającego naszą dotychczasową wiedzę na tematy związane z organizowaniem eventów. Było to zderzenie dwóch kultur. Cieszyliśmy się, gdy koreańska agencja eventowa nie ukrywała swojego podziwu dla naszego profesjonalizmu i bardzo rzetelnego podejścia do samej imprezy. Nas natomiast pozytywnie zaskoczyli 200-stu stronicową dokumentacją, w której rozpisany był każdy szczegół wieczoru.

Jednym z najważniejszych punktów całego wydarzenia była finałowa gala, która została podzielona na dwie części: dla prasy i dla dealerów. 
Gra świateł oraz polscy artyści umilili wieczór gościom z całego świata. Punktem kulminacyjnym był pokaz mody koreańskiego projektanta, do współpracy z którym zaprosiliśmy najlepszą agencję polskich modelek.

Poza samą galą i uroczystymi spotkaniami chcieliśmy dać międzynarodowym uczestnikom możliwość poznania chociaż kawałka naszego kraju i kultury. Zorganizowaliśmy zwiedzanie Wrocławia w grupach tematycznych zgodnie z zainteresowaniami, aby każdy mógł odnaleźć w tym mieście część siebie.

Niekryte zadowolenie naszych klientów dodało nam energii na kilka kolejnych realizacji. Był to duży krok rozwojowy w naszej firmie, dzięki któremu zaczęliśmy podążać w kierunku dużych wyzwań organizacyjnych.

Datapaździernik 2011r.
LokalizacjaWrocław
Liczba uczestników250
Liczba godzin montażowych3 dni
Liczba osób zaangażowanych w event89
Liczba dni projektowych od momentu otrzymania zapytania230
CiekawostkiPrzy projekcie współpracowaliśmy z agencją eventową z Korei.