KGHM Zanam

Imprezy tematyczne

Od 2011 roku mamy zaszczyt obsługiwać firmę KGHM Zanam, która stanowi dla Naszej agencji jednego z ważniejszych i strategicznych Klientów. Co roku organizowane jest spotkanie VIP dla Prezesów i Dyrektorów wszystkich spółek należących do grupy kapitałowej KGHM Polska Miedź S.A.. To niezwykle wymagające i wyjątkowe spotkanie skierowane do najbardziej wytrawnych Gości.

Spotkanie zawsze przygotowane jest w określonym temacie przewodnim. Przez te lata były to Route 66, Jamajka, Black&White, Podziemny Krąg i Przyjaciele. Każdorazowo przygotowywaliśmy całą infrastrukturę jak i dekoracje nawiązujące do danego motywu.

Przez tych kilka lat Klient w pełni nam zaufał, dzięki czemu nawet tak odważne tematy jak „Podziemny Krąg” mogliśmy realizować z pełnym zaangażowaniem.

Współpraca nie kończyła się tylko na tym wydarzeniu. Obsługujemy firmę również podczas pikników, mikołajków, jak i uroczystościach typu Karczma Piwna, Barbórka i wiele innych. Podczas tych wszystkich eventów gościliśmy wielu znanych artystów i kabaretów m.in.: Perfect, Kombii, Ira, Patrycja Markowska, Bednarek, Feel, Red Lips i inni.

Datastała współpraca od 2012r.
LokalizacjaWrocław
Liczba uczestnikówdo 3 000
Liczba godzin montażowych2 dni
Liczba osób zaangażowanych w eventokoło 30
Liczba dni projektowych od momentu otrzymania zapytaniaokoło 100
CiekawostkiKlient każdego roku oczekiwał coraz to wyższego poziomu niż w roku poprzednim. Każdy nasz temat przewodni miał swoją premierę właśnie podczas tego spotkania.
fapjunk