kaczmarek

Data: wrzesień 2015r.

Lokalizacja: Warszawa

Ilość uczestników: 250 osób

Kaczmarek - Malewo

Firma Kaczmarek – Malewo obchodziła 30-lecie swojej działalności na rynku. Klient po analizie naszego portfolio, zaprosił nas do współpracy przy tym niezwykłym wydarzeniu.

Cały event odbył się w hotelu Windsor w okolicach Warszawy. Na jubileusz zostali zaproszeni Klienci, partnerzy jak i kadra managerska firmy. Klient jest firmą z typowo polskim kapitałem. Wyróżnia go to, że jest zarządzany od początku istnienia przez czterech braci.

Odpowiadaliśmy na przygotowanie całego planu wydarzenia, zaproszenie gwiazd i przygotowanie unikalnej dekoracji, składającej się z produktów firmy. Z uwagi na fakt, że przedsiębiorstwo jest prowadzona przez czterech braci, do współpracy zaprosiliśmy innych czterech braci- zespół Pectus. W roli prowadzącej doskonale poradziła sobie Dorota Gardias. Przygotowaliśmy również dedykowany film o całej 30-letniej historii działalności spółki.

Efekt Wow i duże zaskoczenie gości, osiągnęliśmy już na starcie uroczystości. Zaplanowaliśmy, że jubileusz rozpocznie się od muzycznej symfonii światła. Wszystkie rury, użyte do dekoracji, były podświetlone od wewnątrz i w ton muzyki. Odpowiednio zapalały się, dając zapierający dech w piersiach efekt. Na ekranach w tym czasie rysowały się karykatury właścicieli.

Komunikacja z Klientem przebiegała bardzo sprawnie i efektywnie. Firma w pełni zaufała naszemu doświadczeniu i akceptowała wszystkie unikalne pomysły przez nas zaproponowane.

Datawrzesień 2015r.
Lokalizacja Warszawa
Liczba uczestników250
Liczba osób zaangażowanych w event43
Liczba dni projektowych od momentu otrzymania zapytania120
CiekawostkiUdało nam się znaleźć ciekawy element wspólny dla programu i Zarządu firmy.
fapjunk