HAYS

Impreza integracyjna

W lipcu mieliśmy przyjemność zorganizować coroczną konferencję wraz z imprezą integracyjną wszystkich oddziałów firmy Hays w Polsce.  Impreza miała miejsce w jednym z naszych ulubionych obiektów, który idealnie spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Tym razem cały event rozpoczął się dość nietypowo, bo od integracji. Uczestnicy mieli okazję skorzystać z atrakcji zarówno na wodzie jak i w powietrzu. Skutery, flyboardy, trampoliny to tylko niektóre z nich. Niewątpliwym hitem integracji okazał się skok na bungee, który dostarczył emocji tym, którym wciąż brakuje adrenaliny. Dla chcących nieco odetchnąć przygotowaliśmy strefę chillout oraz strefę masażu w plenerze. Wieczorem odbyła się konferencja podsumowująca rok finansowy firmy oraz impreza z DJem. Niesamowita atmosfera oraz pozytywne nastawienie Uczestników sprawiło, że realizacja eventu była dla nas przyjemnością.

Data2018r.
Lokalizacjaokolice Warszawy
Liczba uczestników220
Liczba godzin montażowych2 dni
Liczba osób zaangażowanych w event90
Liczba dni projektowych od momentu otrzymania zapytania120
CiekawostkiZapisy na bungee zakończyły się niemal po 30 minutach od rozpoczęcia. Wszystkie miejsca zostały zarezerwowane.

  ZORGANIZUJEMY TWÓJ EVENT!

  Imię i nazwisko *
  Adres email *
  Numer telefonu
  Planowany termin wydarzenia *

  Ilość uczestników (szacunkowo) *
  Typ wydarzenia *

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Paweł Haberka prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą POWEREVENTS Paweł Haberka z siedzibą w Siechnicach, przy ulicy Staszica 2E/3, 55-011 Siechnice (NIP: 8842313212, REGON: 020568239).

  Zgoda nr 2 - tak
  Zgoda nr 3 - tak
  Zgoda nr 4 - tak

  * - pole wymagane

   ZAPYTANIE O WSPÓŁPRACĘ   Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Paweł Haberka prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą POWEREVENTS Paweł Haberka z siedzibą w Siechnicach, przy ulicy Staszica 2E/3, 55-011 Siechnice (NIP: 8842313212, REGON: 020568239).

   Zgoda nr 2 - tak
   Zgoda nr 3 - tak
   Zgoda nr 4 - tak

   * - pole wymagane