boryszew

Data: czerwiec 2011r.

Lokalizacja: Sochaczew

Liczba uczestników: powyżej 400

Grupa Boryszew

100-lecie istnienia

Grupa Boryszew obchodziła 100-lecie istnienia i wysłała do nas brief z podstawowymi wytycznymi, co do planowanego wydarzenia. Jubileusz miał składać się z dwóch oddzielnych imprez w dwóch różnych lokalizacjach.

Pierwszy dzień został zorganizowany w lokalnym kinie, gdzie uczestnikami były władze, pracownicy i Klienci firmy. Dzięki dużej ilości nowoczesnych technik multimedialnych i światła, udało nam się zmienić całkowicie wygląd głównej sali widowiskowej. Odpowiadaliśmy za sprawny przebieg uroczystości, który składał się na prezentację jubileuszowego filmu, wręczenie nagród oraz panel dyskusyjny. Całość dopełnił wyjątkowy występ pana Marka Torzewskiego.

Drugi dzień to już mniej oficjalna atmosfera i plenerowe spotkanie wszystkich pracowników firmy. Ilość atrakcji przygotowanych dla gości była tak duża, że z pewnością nie każdy skorzystał ze wszystkich. W części artystycznej przygotowaliśmy m.in: wielkie warsztaty bębniarskie, przejażdżki amfibiami, warsztaty ceramiki i pokaz laserowy. W części wieczornej wystąpili Kabaret Skeczów Męczących i zespół Zakopower.

Bardzo ucieszył nas fakt, że Klient zdecydował się na współpracę z nami przy tak ważnym wydarzeniu, mimo sporej odległości jaka nas dzieliła. Spotkania robocze odbywały się co 2 tygodnie, gdzie analizowaliśmy postęp prac.

Dataczerwiec 2011r.
LokalizacjaSochaczew
Liczba osób zaangażowanych w event 91
Liczba dni projektowych od momentu otrzymania zapytania150
Liczba uczestnikówponad 400
CiekawostkiLokalne kino przeszło metamorfozę na piękną salę widowiskową.
fapjunk