DOLBY

 

 

Liczba uczestników: 150 dzieci

Liczba godzin montażowych: 35

Liczba osób zaangażowanych w event: 10

DOLBY

Mikołajki online

W listopadzie 2020r zostaliśmy poproszeni przez naszego Klienta, firmę Dolby Polska, o organizację mikołajek on-line dla dzieci pracowników firmy.
Realizacja tego wydarzenia była złożona, a czas na przygotowanie się do niej i skompletowanie prezentów był dość krótki – niecały miesiąc.

Wydarzenie składało się z kilku części:

 • Wybór dedykowanych prezentów dla dzieci, przez pracowników firmy.
 • Zamówienie wybranych zabawek + zapakowanie ich oraz wysyłka na adres dziecka.
 • Przygotowanie dedykowanej strony www, na której dzieci pracowników mogły znaleźć takie elementy jak: spotkanie z Mikołajem, świąteczne warsztaty, świąteczna zumba, gra „terenowa” – poszukiwanie prezentów itd.
 • Przygotowanie oraz wysyłka dedykowanych „pudłaków” z materiałami do przeprowadzenia świątecznych warsztatów w zależności od wyboru warsztatów i wieku dziecka.
 • Przygotowanie oraz wysyłka dedykowanej gry z zadaniami dla dzieci, podczas której dzieci musiały wykonać różne aktywności, aby móc przejść do kolejnego etapu i odnaleźć zaginiony prezent od Mikołaja.

Pomimo krótkiego czasu na realizację oraz wielu jej składowych, event został zrealizowany zgodnie z oczekiwaniami naszego Klienta, a wszystkie małe pociechy miały okazję przeżyć ten magiczny czas uczestnicząc w nietypowym jak do tej pory wydarzeniu jakim były mikołajki on-line.

Data2020r.
LokalizacjaWydarzenie on-line
Liczba uczestników150
Liczba godzin montażowych35
Liczba osób zaangażowanych w event10
Liczba dni projektowych od momentu otrzymania zapytania25
CiekawostkiWszystkie prezenty mikołajkowe dotarły do dzieci na czas, mimo wprowadzania ciągłych zmian przez rodziców dotyczących lokalizacji dzieci w dniu 06.12.2020r.

  ZORGANIZUJEMY TWÓJ EVENT!

  Imię i nazwisko *
  Adres email *
  Numer telefonu
  Planowany termin wydarzenia *

  Ilość uczestników (szacunkowo) *
  Typ wydarzenia *

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Paweł Haberka prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą POWEREVENTS Paweł Haberka z siedzibą w Siechnicach, przy ulicy Staszica 2E/3, 55-011 Siechnice (NIP: 8842313212, REGON: 020568239).

  Zgoda nr 2 - tak
  Zgoda nr 3 - tak
  Zgoda nr 4 - tak

  * - pole wymagane

   ZAPYTANIE O WSPÓŁPRACĘ   Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Paweł Haberka prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą POWEREVENTS Paweł Haberka z siedzibą w Siechnicach, przy ulicy Staszica 2E/3, 55-011 Siechnice (NIP: 8842313212, REGON: 020568239).

   Zgoda nr 2 - tak
   Zgoda nr 3 - tak
   Zgoda nr 4 - tak

   * - pole wymagane