shenker

Data: luty 2013r.

Lokalizacja: Wrocław

Liczba uczestników: 400

DB Schenker

Zostaliśmy zaproszeni do złożenia oferty na współpracę i organizację 2-dniowej konferencji i uroczystego bankietu dla firmy DB Schenker.

Event był skierowany do managerów firmy z całej Europy. Miał na celu przedstawienie planów rozwoju jak i integrację kadry.

Konferencja odbyła się na terenie kompleksu konferencyjnego przy Hali Stulecia we Wrocławiu. Wieczorny bankiet odbył się w samym centrum miasta- w ratuszu.

Na uroczystą kolację zostali zaproszeni wszyscy uczestnicy konferencji. Event w założeniach miał przebiegać w bardzo luźnej i przyjaznej atmosferze. Przygotowaliśmy szereg atrakcji dla gości oraz wyśmienitą zabawę taneczną. Jednym z elementów było przygotowanie specjalnej strefy chill out, gdzie każdy mógł znaleźć chwilę na spokojną rozmowę.

Organizacja tego typu wydarzenia w zabytkowych wnętrzach wymaga bardzo dobrego, wcześniejszego przygotowania i zabezpieczenia wszystkich zabytkowych elementów, jak i eksponatów znajdujących się na terenie obiektu.

W trakcie trwania bankietu, Klient poprosił nas o dostarczenie róż dla wszystkich Pań, z racji wypadających w tym dniu Walentynek. Na szczęście słynny plac Solny ze straganami kwiatów był tuż obok. W jednym momencie wykupiliśmy połowę stoisk.

Dataluty 2013r.
LokalizacjaWrocław
Liczba uczestników400
Kontakt
close slider

KONTAKT

Tel: 604 141 171

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Paweł Haberka prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą POWEREVENTS Paweł Haberka z siedzibą w Siechnicach, przy ulicy Staszica 2E/3, 55-011 Siechnice (NIP: 8842313212, REGON: 020568239).

Zgoda nr 2 - tak
Zgoda nr 3 - tak
Zgoda nr 4 - tak