ZORGANIZUJEMY TWÓJ EVENT!

  Imię i nazwisko *

  Adres email *

  Numer telefonu

  Planowany termin wydarzenia *

  Ilość uczestników (szacunkowo) *

  Typ wydarzenia *


  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Paweł Haberka prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą POWEREVENTS Paweł Haberka z siedzibą w Siechnicach, przy ulicy Staszica 2E/3, 55-011 Siechnice (NIP: 8842313212, REGON: 020568239).

  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celu kontaktu mailowego lub/i telefonicznego przez przedstawiciela Administratora i udzielenia odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pośrednictwem formularza kontaktowego. W każdej chwili mogę wycofać tę zgodę”.

  Zgoda nr 2 - tak

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym przez Administratora, w celach marketingowych Administratora polegających na wysyłaniu na podany adres materiałów marketingowych; w tym w szczególności kierowanie zaproszeń na szkolenia i prezentacje, wydarzenia lub inne aktywności organizowane przez Administratora jak również wysyłanie na podany przeze mnie adres materiałów marketingowych Administratora. W każdej chwili mogę wycofać tę zgodę”.

  Zgoda nr 3 - tak

  Chcę otrzymywać od Administratora na wskazany w powyższym formularzu adres e-mail informacje handlowe Administratora, w szczególności na temat świadczonych przez niego usług / sprzedawanych towarów, promocji, wydarzeń promocyjnych, programów lojalnościowych i innych akcji marketingowych, i w tym celu podaję: adres e-mail: W każdej chwili mogę wycofać tę zgodę”.

  Zgoda nr 4 - tak

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu kontaktowym przez Administratora, w celach subskrypcji treści elektronicznego biuletynu (tzw. Newslettera) zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych. W każdej chwili mogę wycofać tę zgodę”.

  * - pole wymagane

  fapjunk