VORWERK

Impreza świąteczna on-line

W dniu 9.12.2020 odbyła się świąteczna impreza online dla pracowników firmy Vorwerk w centrum eventowym Concordia Design we Wrocławiu. Realizacja eventu w całości odbyła się we wcześniej przygotowanym studio, którego aranżacja i wyposażenie powstały specjalnie na potrzeby tego wydarzenia. Na 150 uczestników wydarzenia czekało mnóstwo atrakcji. Przed jego rozpoczęciem, każda osoba drogą pocztową, dostała specjalnie przygotowaną paczkę z materiałami do wybranych warsztatów online. Uczestnicy do wyboru mieli warsztaty z tworzenia naturalnych kul do kąpieli, pakowania prezentów, recyklingu starych ubrań oraz wiele innych. Ponadto, każdy uczestnik miał możliwość połączenia się z Pokojem Chillout, gdzie mógł na spokojnie porozmawiać ze znajomymi z pracy.  Finałem całej imprezy był wspólny teledysk świąteczny.  Każdy pracownik wziął udział w warsztatach filmowych, gdzie w kilkuosobowych grupach nagrywał zimowe i świąteczne sceny. Całość stała się niezapomnianą, firmową pamiątką z tego szczególnego wydarzenia.

Dodatkową atrakcją był koncert zespołu The Gentleman’s Jazz, który swoim repertuarem wprowadził wszystkich w pozytywny, świąteczny nastrój.

Data2020r.
LokalizacjaWrocław
Liczba uczestników150
Liczba godzin montażowych2 dni
Liczba osób zaangażowanych w event50
Liczba dni projektowych od momentu otrzymania zapytania140
CiekawostkiZ powodu pandemii i zmieniających się obostrzeń 3 razy zmienialiśmy finalne studio nagrań do realizacji wydarzenia

  ZORGANIZUJEMY TWÓJ EVENT!

  Imię i nazwisko *
  Adres email *
  Numer telefonu
  Planowany termin wydarzenia *

  Ilość uczestników (szacunkowo) *
  Typ wydarzenia *

  Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Paweł Haberka prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą POWEREVENTS Paweł Haberka z siedzibą w Siechnicach, przy ulicy Staszica 2E/3, 55-011 Siechnice (NIP: 8842313212, REGON: 020568239).

  Zgoda nr 2 - tak
  Zgoda nr 3 - tak
  Zgoda nr 4 - tak

  * - pole wymagane

   ZAPYTANIE O WSPÓŁPRACĘ   Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Paweł Haberka prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą POWEREVENTS Paweł Haberka z siedzibą w Siechnicach, przy ulicy Staszica 2E/3, 55-011 Siechnice (NIP: 8842313212, REGON: 020568239).

   Zgoda nr 2 - tak
   Zgoda nr 3 - tak
   Zgoda nr 4 - tak

   * - pole wymagane