olesinski_i_wspolnicy

Data: wrzesień 2015r.

Lokalizacja: Wrocław

Ilość uczestników: 400

Kancelaria Olesiński & Wspólnicy

10-lecie Kancelarii – 2015r.

Na początku współpracy dostaliśmy informację, że Klient był na naszej innej ceremonii otwarcia. Był pod wrażeniem samego eventu, ale i unikalności koncepcji dostosowanej do profilu działalności firmy. Podobała mu się dbałość o szczegóły, czuł się wyjątkowo podczas całej imprezy. Były to dla Nas bardzo miłe słowa. Po raz kolejny doceniono Nasze zaangażowanie w tego typu projekty.

Ustaliliśmy, że elementami, które należy wpleść w event to koncert Leszka Możdżera, Orkiestra Dziubek Band i pomysł na prezentację Galerii Socato, z którą O&W mocno współpracuje i promuje młodych, zdolnych artystów.

Miejscem wydarzenia miała być Opera Wrocławska, w której Klient już zarezerwował termin. Głównym celem było pokazanie Kancelarii jako profesjonalnej firmy, ale też z elementami tzw. „przymrużenia oka”. Klient wskazał nam jako motto swojej działalności hasło „Radość Doradzania”. O&W zależało również na pokazaniu historii rozwoju kancelarii, nowych oddziałów i, co ważne, obszarów działalności firmy, o których mogli nie wiedzieć Klienci.

Zależało nam głównie na wyjątkowym rozpoczęciu wydarzenia. Zaakceptowany został pomysł na wyjątkową grę świateł. Goście po zajęciu miejsc na widowni byli świadkami wyjątkowego wstępu. Wygaszone zostały wszystkie światła na sali, goście widzieli tylko centralnie stojący na scenie cokół z zabytkowym telefonem. Nagle z głośników usłyszeli głos p. Rafała Olesińskiego, a bardziej jego automatycznej sekretarki, ponieważ nie mógł w tym czasie odebrać, a na pewno oddzwoni. Po tym nagraniu, rozpoczęło się show. Kurtyna podniosła się, światła wystrzeliły, orkiestra Dziubek Band dynamicznie rozpoczęła galę od specjalnie przygotowanego na ten wieczór utworu.

Po zakończeniu oficjalnego rozpoczęcia na scenie pojawiła się prowadząca Ola Rosiak. Jako doświadczona prezenterka telewizyjna doskonale poradziła sobie z prowadzeniem całego wydarzenia.

Datawrzesień 2015r.
LokalizacjaWrocław
Liczba uczestników400
Liczba godzin montażowych2 dni
Liczba osób zaangażowanych w event61
Liczba dni projektowych od momentu otrzymania zapytania201
CiekawostkiEfekt "Wow" osiągnęliśmy, kiedy po części oficjalnej orkiestron Opery wyjechał do góry. Na nim był już fortepian na którym zagrał Leszek Możdżer.