lg

Data: 10.2011

Lokalizacja: Wrocław

Ilość uczestników: 250 osób

LG Electronics

Otwarcie nowej linii produkcyjnej

Trzydniowa impreza dla LG. Było to jedno z pierwszych tak dużych wydarzeń dla naszej agencji – otwarcie nowej linii produkcyjnej pralek, na które zaproszeni zostali najwięksi partnerzy LG oraz prasa z całego świata.

Event dla nas wyjątkowy, ponieważ mieliśmy okazję współpracować z agencją eventową z Korei. Zaowocowało to zdobyciem ciekawego doświadczenia poszerzającego nasze dotychczasowe patrzenie na kilka spraw związanych z organizowaniem eventu. Było to zderzenie dwóch kultur. Cieszyliśmy się, gdy koreańska agencja eventowa nie ukrywała swojego podziwu dla naszego profesjonalizmu i bardzo rzetelnego podejścia do samego eventu. Nas natomiast pozytywnie zaskoczyli 200-stu stronnicową dokumentacją, w której rozpisany był każdy szczegół eventu.

Jednym z najważniejszych punktów całego wydarzenia była finałowa gala, która została podzielona na dwie części. Pierwsza dla prasy, druga dla dealerów. 
Gra świateł oraz polscy artyści, którzy swoimi występami umilili wieczór gościom z całego świata. Punktem kulminacyjnym gali był pokaz mody koreańskiego projektanta, do współpracy z którym zaprosiliśmy najlepszą dostępną agencję polskich modelek.

Poza samą galą i uroczystymi spotkaniami chcieliśmy dać międzynarodowym uczestnikom możliwość poznania chociaż kawałka naszego kraju i kultury. Zorganizowaliśmy zwiedzanie Wrocławia w grupach tematycznych zgodnie z zainteresowaniami, aby każdy mógł odnaleźć w tym mieście kawałek siebie.

Niekryte zadowolenie naszych klientów dodało nam energii na kilka kolejnych realizacji. Był to duży krok realizacyjny w naszej firmie, dzięki któremu zaczęliśmy podążać w podobnym kierunku – dużych wyzwań organizacyjnych.

Data10.2011
LokalizacjaWrocław
Liczba uczestników250 osób
Liczba godzin montażowych3 dni
Liczba osób zaangażowanych w event89
Liczba dni projektowych od momentu otrzymania zapytania230
CiekawostkiPrzy projekcie współpracowaliśmy z agencją eventową z Korei.